Urodziny

Warsztaty - Teatr Współczesny w Krakowie

Zapraszamy do zorganizowania wyjątkowego urodzinowego przyjęcia w Teatrze Współczesnym w Krakowie!

Świętujemy typowo teatralnie, po zajęciu honorowych miejsc w pierwszych rzędach Solenizant i jego goście obejrzą zatem wybrany spektakl, a potem wezmą udział w warsztatach prowadzonych przez aktorów występujących w przedstawieniu. Podczas gdy dzieci będą próbowały swoich sił na scenie, rodzice wraz z obsługą Teatru przygotują we foyer symboliczny poczęstunek dla uczestników urodzin.

WAŻNE: Urodziny organizowane są dla dzieci w wieku od lat 3. Minimalna ilość uczestników to 10 osób. Imprezy urodzinowe odbywają się wyłącznie w soboty oraz niedziele i rozpoczynają się wybranym spektaklem o godz. 11:00, 13:00 lub 15:00  (grupa urodzinowa zbiera się 30 minut przed rozpoczęciem przedstawienia). Podczas imprezy dzieciom powinny towarzyszyć min. 2 osoby dorosłe.

Czas trwania: 65 min. spektakl (oglądany razem z całą widownią) + 20 min. warsztatów (wyłącznie dla zaproszonych gości) + 20 min. na poczęstunek. Ceny biletów znajdują się w zakładce: bilety/cennik, a tytuły spektakli do wyboru w zakładce: repertuar. Do kosztów przyjęcia należy doliczyć przygotowany we własnym zakresie symboliczny poczęstunek (tort+ napój), jednorazowe talerzyki, sztućce, kubeczki, serwetki, itp.

Prosimy o potwierdzenie ostatnich szczegółów oraz finalnej ilości uczestników min. na 2 dni przed imprezą.