Mikołaj

Mikołaj

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie ze św. Mikołajem, który złoży dzieciom wizytę w finale naszych grudniowych przedstawień!

Przy akompaniamencie świątecznej muzyki, wśród padających płatków śniegu Mikołaj opowie dzieciom o tradycjach świąt i – po zabawnym teście – wręczy wyczekiwane prezenty! W rozdawaniu paczek pomogą ulubieni bohaterowie z przedstawienia, z którymi będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

WAŻNE: Podpisane prezenty (imię i nazwisko dziecka/ nazwa i adres szkoły, data i godzina spektaklu) będą przyjmowane w kasie na kilka dni przed planowanym wydarzeniem lub w dniu spektaklu, najpóźniej na 15 minut przed jego rozpoczęciem. Teatr zapewnia słodki symboliczny poczęstunek (lukrowane pierniczki w świątecznych wzorach) dla dzieci, który opiekunowie nie zdecydują się na dostarczenie paczek. W pierwszej kolejności do Mikołaja podchodzą widzowie, którzy będą częstowali się słodkościami (prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka/ nazwy szkoły w kasie), paczki zostaną wręczone dopiero po ich przejściu do foyer.

Czas trwania: 65 min. spektakl + rozdawanie paczek. Ceny biletów znajdują się w zakładce: bilety/cennik, a tytuły spektakli do wyboru w zakładce: repertuar.

Spektakle ze spotkaniem z Mikołajem stały się już w naszym Teatrze tradycją - z uwagi na ogromne zainteresowanie wydarzeniem oraz ograniczoną ilość miejsc na widowni sugerujemy dokonanie rezerwacji lub zakup biletów z możliwie jak największym wyprzedzeniem.

Mikołaj

Mikołaj

Mikołaj