Spektakle

Pojedynek

Pojedynek

Spektakl przeznaczony jest dla widzów dorosłych.

„Pojedynek” to najwyższej klasy thriller… z zabarwieniem komediowym!

Sztuka ta, dzięki swojej ciekawej fabule, wyrazistym postaciom, oraz doskonałemu poczuciu humoru, podbiła i Broadway i West End. Rys psychologiczny bohaterów dorównuje postaciom w komediach Czechowa, a intryga między nimi przypomina najlepsze kryminały Agathy Christie.

Twórcy „Seksu po krakosku” oraz „Winy Kupidyna” tym razem wzięli na warsztat tekst Anthonego Shaffera. Ów autor, został nagrodzony za tę sztukę nagrodą Tony w 1971 roku i od tej chwili jego dzieło podbija serca publiczności na całym świecie.

Fabuła „Pojedynku” opiera się na rywalizacji dwóch mężczyzn. Jeden jest: bogaty, spełniony, doświadczony i...żonaty. Drugi wręcz przeciwnie, ale po stronie jego zalet stoi... młodość. Który z nich będzie miał większe szanse, gdy w grę wchodzi walka o kobietę?

Odpowiedź na to pytanie nie będzie łatwa. Spektakl ten, na oczach widza, staje się swego rodzaju układanką- grą, której zasady co chwilę się zmieniają. Nic nie jest takie, jak wydawało się przed chwilą. Bohaterowie starają się przechytrzyć i siebie i widza, co prowadzi do nieprzewidzianych zwrotów akcji.

„Pojedynek” to świetny sposób na spędzenie ciekawego i miłego wieczoru. Popisy aktorskie, doskonały scenariusz i ciekawa inscenizacja tworzą oryginalną propozycję rozrywki na najwyższym poziomie. To spektakl, który intryguje jeszcze długo po wyjściu z teatru!

Czas trwania spektaklu: 100 minut w tym jedna przerwa.

PREMIERA 6 MAJA 2023

Adaptacja scenariusza: Jan Naturski
Reżyseria: Jan Naturski i Bartosz Jarzymowski
Scenografia i kostiumy: Elżbieta Bień
Muzyka: Grzegorz Mazoń
Światło: Mateusz Wójcik

Obsada: Milo Tindle- Jan Naturski, Andrew Wyke-Bartosz Jarzymowski, Inspektor Doppler- Natan Jurski

POJEDYNEK

POJEDYNEKPOJEDYNEKPOJEDYNEKPOJEDYNEK

POJEDYNEKPOJEDYNEKPOJEDYNEKPOJEDYNEK