Spektakle

DZIKA FIZYKA

DZIKA FIZYKA

Spektakl dla dzieci od 6 lat.

Zapraszamy dzieci do odwiedzenia laboratorium Marii Skłodowskiej- Curie! Podczas wesołej i zwariowanej lekcji, polska noblistka wraz ze swoim mężem- Piotrem Curie, przybliży najmłodszym wspaniały świat fizyki i chemii.

Chemia i fizyka są we… wszystkim, co nas otacza! Możemy je spotkać w domu, na spacerze, w górach i nad morzem. Są w wiejącym wietrze, w kolorach kwiatów, padającym deszczu, czy jadącym rowerze. Nasza para naukowców bardzo lubi o tym opowiadać (czasem też śpiewać) i przeprowadzać różne eksperymenty, którymi udaje się im opisywać otaczający nas świat.

„Dzika fizyka” to wesoła strona nauki, dostosowana do najmłodszych tak, by zachęcić ich poznawania tego co dookoła. Forma spektaklu jest barwna i przystępna tak, by jak najlepiej trafić do naszych pociech. Całość okraszona jest sporą dawką humoru i zabawy.

Kto wie, może wśród małych gości Marii Skłodowskiej- Curie, znajdą się przyszli naukowcy, którzy tak jak ona podbiją świat swoimi odkryciami!

DZIKA FIZYKADZKA FIZYKADZIKA FIZYKADzika Fizyka

Scenariusz i reżyseria: Jan Naturski/ Muzyka: Grzegorz Mazoń/ Scenografia i kostiumy: Elżbieta Bień/ Światło i dźwięk: Tomasz Kalinowski
Na scenie występuje: Honorata Sokół, Maciej Like, Panda :)
Czas trwania: 60 minut bez przerwy