Spektakle

Cudowna lampa Aladyna

Cudowna lampa Alladyna

Spektakl dla dzieci od 5 lat.

Aladyn, Ali Baba i Sindbad Żeglarz to najbardziej znani bohaterowie Opowieści Dalekiego Wschodu. Bawią, uczą i zachwycają młodego widza nieprzerwanie od kilku wieków. W opowieściach występują odważni mężczyźni i dzielne kobiety, potężne duchy, okrutni czarnoksiężnicy, bogaci królowie i książęta. Zamieszkują oni krainę, w której nie ma rzeczy niemożliwych, gdzie ludzie i duchy żyją obok siebie.

Spektakl “Cudowna Lampa Aladyna”przedstawi dzieciom ten niezwykły świat. Przybliży kulturę Dalekiego Wschodu, panujące kiedyś zwyczaje i obrzędy. Oparta na elementach orientalnych, przyciągająca uwagę scenografia przeniesie naszego widza w niezwykłą baśniową opowieść. Niezapomniany nastrój widowiska wzbogacą zaskakujące projekcje video oraz oryginalne, kolorowe kostiumy i rekwizyty.

Publiczność będzie wielokrotnie wciągana w wir wydarzeń na scenie, a przedstawienie skłoni młodego odbiorcę do współtworzenia akcji opowiadanej historii.

Pokazane rodzajowo, niepozbawione humoru, pełne uroku, iluzji, czarów i magii bajkowe sceny na długo zapiszą się w dziecięcej pamięci. Morały, które wynikają z poszczególnych sekwencji pokażą, iż w życiu warto kierować się prawdą, uczciwością i dobrem.

Cudowna lampa Aladyna

Cudowna lampa Aladyna

Cudowna lampa Aladyna
Cudowna lampa Aladyna
Cudowna lampa Aladyna
 
 Spektakl interaktywny. Czas trwania: 65 minut bez przerwy.
 
Scenariusz i reżyseria: Bartosz Jarzymowski
Scenografia: Elżbieta Bień
Kostiumy: Agata Wierzbicka
Efekty filmowe: Bartosz Jarzymowski
Muzyka: Maksymilian Czarnecki
Światło: Mateusz Wójcik
 
Na scenie występują: Karolina Fabianowska, Honorata Sokół, Helena Osak, Szymon Grzybek, Łukasz Dabrowski, Maciej Like, Tomasz kalinowski, Paweł Brandys (filmy)