Dla firm

Twoje wydarzenie w Teatrze Współczesnym!

Spektakl zamknięty – wyłączność sali, dogodnie wybrany termin i godzina; zupełnie prywatny spektakl, tylko dla Państwa grupy! Możliwość kontynuacji wydarzenia w formie przyjęcia, rozdania nagród, według ustalonego programu.

Siedziba Teatru znajduje się przy ul. Starowiślnej 21, na II piętrze. To wyjątkowe,urokliwe miejsce w starej kamienicy, dwa piętra powyżej sceny kameralnej Teatru Starego, z którą dzielimy kultowy adres. Podążając po schodach w górę, widzimy kawałek historii dawniej tu rezydującego Teatru Satyry „Maszkaron”. Teraz to miejsce na nowo tętni życiem, foyer z widokiem na dachy starych kamienic i kameralna scena przywołują na myśl klimat przyjęć artystycznej bohemy. Niewielka widownia, w 7 rzędach, daje możliwość niemal „namacalnego” odbioru przedstawienia i gry aktorskiej. Zapewnia to atmosferę specjalnego, prywatnego pokazu, jest to więc idealna przestrzeń dla szczególnych wydarzeń o niezapomnianej artystycznej atmosferze.

* Koszt wydarzenia ustalany indywidualnie z Biurem Organizacji Widowni: 602 359 078.

Maksymalna ilość osób dorosłych na widowni: 75. W cenę każdego biletu wliczony jest kieliszek musującego wina, który serwujemy gościom przed lub w przerwie spektaklu. Dodatkowo, na życzenie klienta, możliwe zorganizowanie cateringu.